Dettol ile temassız hijyen

dettol
Annekaz
29 Haziran 2011
3 Yorum

dettol

Üç çocuk annesi olarak annelik kariyerimin top 10 daki cümlelerinden birisi de ‘ellerini yıkadın mıdır’ bunalmış bir bünyeden çıkan uzunca bir eveeeet cevabı bile  bazen  yeterli olmayabiliyor, gönül rahatlığı için hijyen lazım.

Dettol’un temassız hijyenik sıvı sabunu da tam da mikropsavar anneler için,  çünkü sabuna sabunluğa temas bile etmeden eller tam kıvamında tertemiz oluyor. Biz denedik 10 üzerinden 10 verdik.

Dettol’a elinizi uzattığınızda bıjjjjjd diye bir sesin ardından size azcık sabun veriyor onunla ellerinizi yıkıyorsunuz. O bjjjjdd sesi yerine köpek falan havlasa esprileri yaptık  gerçi olmaz mı olur yani.. Paketinden pilleri vs hazır olarak çıkıyor  kolayca  kuruluyor. Yedek şişesi 3 çeşit kokusuyla marketlerde de  bulunuyor tavsiye ederim.

Bunu da seversin  Çocuklar için örgü şapka modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. umut dedi ki:

    ben de evde kullanıyorum sabun ayarı tam kıvamında fakat ne kadar durulasan da elden gitmiyor hissi uyanıyor bende. Sizde de oldu mu?

  2. Bilge dedi ki:

    Ben de markette görmüştüm ama alayım mı almayayım mı diye karar verememiştim. Şimdi canım istedi, alacağım galiba :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim