Dikişsiz Sütyenler!

Annekaz
28 Ekim 2014
Yorum Yok

Sütyen seçimi çok zor göğüsleriniz küçük olsa dert büyük olsa dert yok sarktı yok toparladı derken Sütyenlere çuvalla para dökülüyor. Sonra  bir bakmışsınız aynı işi görenler sütyenler pazarda 10 lira Gerçekten mucize dikişsiz tişörtlere daha giyebileceğiniz sütyenler var mı şöyle bir bakalım.

dikişsiz sütyen

Her yerde satılan bu sütyenlerden başlayalım Göğüsleriniz küçükse almayın bile ama göğüsleriniz büyük biraz da toparlansın istiyorsanız olabilir özellikle ilk zamanlarda fena değil yıkandıkça o lastikli yapısı azalıyor gevşiyor  ama kesinlikle dikleştirmiyor  sakın buna inanmayın. Oldukça rahat. Günlük kullanıma tercih edilebilir ama ben bu sütyenlerle ilgili bir ipucu vermek isterim Çok sevdiğiniz bir sütyen var dikte tutuyor topluyor da ama göğüsleriniz bu sütyenden dışarı çıkıp tişörtlerin üzerinden belli oluyorsa sütyenin üzerine bunu giyin sonuç harika..

SÜTYENKOM

Dikişsiz lazer sütyenler Göğüsleriniz mükemmel ölçüdeyse  alabilirsiniz küçük göğüslü hanımlarda kullanabilir ama tam ölçüyü bulmak lazım. Tişörtler için harika  bir seçenek dediğim gibi yok kaldırsın yok toplasın falan yok. :)

yeni inci balenli sütyen

Toparlayıcı kaldıran toplayan dikişsiz sütyen arıyorsanız buna benzer modellere bakmalısınız malesef toparlayıcı ya da push up sütyenlerin hemen hepsi balenli rahatsız edici şekilde telli vs..

second skin sütyen

Second Skin Sütyen bu marka Türkiye’de var mı bilmiyorum ama rahatlığı ile tanınan sütyenlerden aşağıda siyah ve model üzerinde giyilmişini görebilirsiniz. Fincan gibi duran göğüsler istiyorsanız size göre değil büyük göğüslüler için de uygun değil ama günlük kullanılabilecek göğüsleri bir birinden ayıran rahat tşört altından belli olmayacak bir model bulursanız bir göz atın derim..

sütyen second skins

Siyah ve ten renkleri mevcut..

balensiz

Balensiz dikişsiz sütyen.. Balensiz sütyen yok denecek kadar az ama bu çok kötü .. tamam rahat ama yok da gibi kullanmayın daha iyi. Dik gösteren sütyen arıyorsanız balensizlerden uzak duracaksınız..

Bunu da seversin  Yüz maskesi kılavuzu - Hangi maskeyi kullanmalı?

sütyen mark

Mark & Spencer’in sütyenleri harika bu da onlardan birisi spor sütyen olarak geçiyor ama  çok iyi bir toparlayıcı diyebilirim tabi oldukça pahalı benzerlini bulmak lazım..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim