Gençleştiren bal limon mucizesi

Annekaz
26 Şubat 2019
Yorum Yok

Orta yaş kadın ve erkeklerin hayali gençleşmek. Gençleşmek için sadece kremler, maskeler ve estetik operasyonlar yetmez doğru bir gençleşme ve iç organların da iyileşmesi için size özel kürler lazım. Sağlıklı beslenme biraz spor ve hareketli bir yaşamın yanı sıra siz vereceğim bu tarif ile günde sadece 3 kaşık içip iç organlarınızı da yenileyebilirsiniz.

Bal ve sarımsak ile karaciğeri yenileyin

Karaciğer vücutta şeker yönetiminden hormonların dengeli çalışmasını sağlamaya kadar geniş bir görev yelpazesine sahip en önemli organlardan birisidir. Kullandığımız ilaçlar fazla şeker ve yağ karaciğerin dengesini bozar şanslıyız ki karaciğer kendini yenileyebilir ve tamir edebilir tabi ona bunun için fırsat vermelisiniz. Bu tarifle karaciğer toksinlerini atıyor ve daha sağlıklı çalışır hale geliyor..

MUCİZEVİ GENÇLEŞTİRME FORMÜLÜ

1 su bardağından biraz fazla Keten tohumu yağı

4 limon

3 baş sarımsak,

1 kg bal

Sarımsakları soyun, 2 limonun kabuğunu soyun ikisini bırakın varsa bir kıyma makinesinde sarımsak ve limonu çekin. Yoksa bir robotla iyice parçalayıp karıştırın. Cam bir kavanoza tüm malzemeyi karıştırın. Karanlık bir ortamda saklayın.

Her yemekten yarım saat önce 1 yemek kaşığı aç karnına için.

Keten tohumu yağı, kolesterol plaklarını çözer, karaciğerin safra kanallarını limonla temizlenir, limondan elde edilen C vitamini mükemmel bir antioksidandır , bağışıklık sistemini güçlendirir. Sarımsak kan damalarını temizler ve bal besleyip güçlendirir. Bu çok bilenen bir tariftir Balsız yapılanı şeker hastaları için uygundur.

Bunu da seversin  Şekerli, yağlı ve paketlenmiş hazır gıdalar yasaklanabilir mi?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim