Japon kız Türk yiyeceklerini inceliyor

Annekaz
13 Temmuz 2014
Yorum Yok

Her ülkenin sadece yöresel tencere yemekleri hamur işleri balıkları tatlıları yok bir de her ülkenin kendine özgü paketlenmiş gıdaları var.

Krakerler çikolatalar kendine özgü abur cuburlar kurutulmeş meyveler vs Türkiye aburcubur açısından da çok zengin illa paketlenmiş gıdalar olarak düşünmeyin kayısı kurusu, dut kurusu pestiller en eski sağlıklı atıştırmalıklarımız. Türk lokumunu saymıyorum bile Emmy isimli Japon kadın ki karnı burnunda hamile :) Türk hazır gıdalarını tadıp yorum yapıyor. Lokum, leblebi şekeri, balık kraker, biscolata, Kavrulmuş leblebi gibi pek çok gıda var Osmanlı çayı ve Leblebi şekeri sanıyorum en beğendikleri oldu.

Emmy’nin aslında işi bu garip garip şeyler de yiyor, Her ülkenin paketlenmiş gıdalarını bulup tadına bakıyor tadına bakarken’de videoya çekiyor ve Yotube’dan yayınlıyor :)

İşte Emma’nın Türk yiyeceklerini tadışı ve yorumu.. Leblebi şekerine dikkat  AAaaaaa :)

Bunu da seversin  Fotoğraflı yemek tarifleri!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.