Natura Keratin Durulanmayan Saç Kremi

Annekaz
4 Ocak 2014
Yorum Yok

Saçlarımız bizim en güzel aksesuarımız doğruyu söylemek gerekirse  uzatana kadar neler çekiyoruz sonra kırılmaması için parlak görünmesi için neler yapıyoruz neler ama asıl soru saçlarımızı dış etkenlerden korumak için neler yapıyoruz? Natura Keratin Leave-in Conditioner  saçı korumak nemlendirmek ve elektriklenmesini önlemek için üretilen Durulanmayan Saç Kremi Özellikle saçı en çok yıpratan yaz sezonunda bu durulanmayan saç kremi saçınızı bütün gün koruyacaktır. Natura Keratin özellikle brezilya fönü yapanlar için çok uygun ama sadece Brazilya fönü yaptıranlar değil saçlarına her gün saç düzleştiricisi ya da maşa uygulayıp saçlarını sürekli yıpratanlar için de güzel bir ürün..

natura-keratin

Başlıca Faydaları;

Saçınızdaki keratini dış etkenlere karşı korur.
Keratin bakımınızın uzun süreli olmasını sağlar.

Saçlardaki kabarmayı elektiriklenmeyi yatıştırır.

Kuru ve yıpranmış saçlara nem kazandırır.
Saçlarınıza parlaklık ve dolgunluk verir.
Kıvırcık ve bukleli saça sahip olanlar buklelerini kontrol altında tutar kabarmayı önler.
Saç kırılmasını durdurur.
Saç tellerindeki kalınlığı artırır.
Saçlarınızı fön makinesi, düzleştirici ısısına karşı korur.
Ürünün Uygulanışı;
Deniz havuz  ve güneşten saçlarınızı ve keratin bakımınızı korumak için nasıl kullanılır?
Kuru saçalara Leave-in Conditioner sıkılır. Sonra parmaklarınızla masaj yaparak dağıtılır. Deniz yada havuzdan çıktıktan sonra şampuandan önce saçlar sadece su ile iyice durulanır. Sonra şampuanlanır. Bu ürün saç teliniz üzerinde bir katman oluşturarak saçlarınızı korur yinede deniz yada havuzdan çıktıktan sonra normal su ile saçlarınızdaki tuzu arındırın. Yani akşama kadar saçınızda tuz kalmasın.Günlük Uygulanışı: 
Duştan sonra saçlarınızı kurutmadan sıkılır. Saçlarınızı nemlendirir ve yumuşatır. Fön makinesinin ısısından saçlarınızı korur.
Dışarı çıkarken kuru saça da uygulayarak dış etkenlerden saçınızı koruyabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim