Oyun Kime?

Annekaz
9 Eylül 2008
1 Yorum

Siyaset her zaman ilgi alanıma girdi.Yaptığım işin de bununla büyük ilgisi var ister istemez ilgilenmek durumunda kalıyorsunuz sonra sevip içinden çıkamıyorsunuz.Futbol gibi bir kere severseniz bir daha uzak ilgisiz kalmanız zor.

Fakat kadınların Türkiye’de siyasete ne kadar yakın durduğu yada durdurulduğu ortada ,değişmesi de çok zor öncelikle kadınların ülke yönetiminde söz sahibi olmalarını istemeleri lazım sonra mücadele etmeliler seçimlerden önce akla geliveren uyduruk kadın kollarıyla etkili çözüm zor..

Anne Kaz’a günde 1500 ila 4000 arası çoğunluğu kadın kullanıcı giriyor.Pek çoğu google arama sonucu gelen ve ilk defa giren hanımlar.Yaklaşan yerel seçimler öncesi hanımların oylarını merak ettim.Yerel yönetimlerde yok denecek kadar az olsak da oylarımız çok etkili.Yerel seçimlerde partizanlık taraftarı değilim oy becerikli bu işi bilen insanlara verilmeli fakat burada amblem oylayacağız.Bu kısa soluklu bir anket olmayacak şubat ayına kadar yan tarafta kalacak ve sadece 1 kere oy kullanılabilecek..Açıkcası sonuçları merak ediyorum..
Bunu da seversin  Yeni cicilerim..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. nalan dedi ki:

    oyumu verdim sonuçlara baktım ve yine bu ülkede birşeylerin değişmeyeceği sinyalini aldım.yazık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.