Tabu oyunu nasıl oynanır?

Annekaz
2 Haziran 2019
Yorum Yok

Tabu dünyanın en eğlenceli kutu oyunlarından birisi, ailece çok seviyoruz. Peki tabu oyunu nasıl oynanır? Tabu nereden alınır? Tabu oyunu oynamak için kaç kişi gerekir ve hangi tabu oyununu almalı?

TABU OYUNU İNCELİKLERİ

Tabu dünyanın en çok satan kutu oyuncaklarından birisi. En az 4 kişi ile 2 takım halinde oynanıyor. Kutunun içerisinde pek çok kart çıkıyor, takım arkadaşı diğer arkadaşına seçtiği karttaki kelimeyi yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatıyor bilirse puan kazanıyorlar. Survivor yarışmasında görmüşsünüzdür. Bu oyunu oynarken takım arkadaşlarının birbirini tanıması çok önemli. Ortaya öyle eğlenceli diyaloglar çıkıyor ki puanlama ve yarışma unutulup gidiyor.

Salon sehpasında tabu ve trivial pursuit 2000 her zaman hazırdır. Tabu herkese göre çok eğlenceli bir oyun olmasına rağmen trivial pursuit 2000 çok daha ciddi ve bilgiye dayalı bir oyundur ben ikisini de çok seviyorum.

Sadece çocuklar için değil büyükler için oyuncak alırken internette çok iyi araştırma yapmalı ve en güzel ve güvenilir siteleri seçmelisiniz. Ben
https://www.karakterdukkani.com/ sitesinden pek çok kez alışveriş yaptım hem çocuklar için hem de büyükler için lisanlı ürünlerle tercih ettiğim tek site.. siz de kutu oyunlarını buradan sipariş verebilirsiniz..

Bunu da seversin  Keşke Türkiye'de satılsa dediğimiz muhteşem şeyler
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.