Macera Adası Ankamall’da açıldı

Annekaz
2 Mayıs 2018
Yorum Yok

Macera Adası Ankamall’da açıldı ve biz koşa koşa gittik nasıl eğlenceli nasıl güzel bir gün geçirdik anlatamam. Kentpark’tan sonra Ankara’da ikinci şubesini açan Macera Adası Ankamall AVM üst katında tüm çocukların ve açıkcası eğlenmek isteyen her yaştan kişinin hizmetinde.

macera adasi 3

Macera Adası’nda her yaştan eğlence var. Minikler için top havuzları,trambolinler, eğlenceli oyuncaklar  biraz daha büyükler için tırmanma duvarları akülü arabalarla mini trafik eğitimleri drama alanları daha büyükler için ise sınırsız eğlence. Özellikle 8 yaş üstü için lazer arena görülmeye değer kalabalık bir ekiple deliler gibi eğlenebilirsiniz. Fosforlu hedefler sesler ve ışıklarla lazer arena benim en çok sevdiğim takım oyun alanı oldu.

Macera Adası oyun alanında giriş ücretsiz ama oyun oynamak için 2 liraya bir kart alıyor ve içine istediğiniz miktarda para ile yüklüyorsunuz. Oyun makinelerine kartı okutuyor ve eğlencenize devam ediyorsunuz. Oyun makineleri size ticket veriyor ve bu ticketleri biriktirip hediye alıyorsunuz ben bir sefer çevirdim ve 1000 ticket kazanarak macera adasının ilklerine adımı yazdırmış olabilirim :D

macera-adasi-kart

Ayrıca Macera Adası’nda doğum günü partileri de düzenleniyor çocuğunuz ve arkadaşları için unutulmaz bir doğum günü istiyorsanız Ankamall Macera Adası‘na başvurabilirsiniz.

macera-adasi-annekaz

MACERA ADASI’NA GİDECEK ANNE VE ÇOCUKLARA BENDEN TAVSİYELER

Kesinlikle rahat ayakkabı ve kıyafetler giyin

Yanınıza ekstra para almayı unutmayın :) Çocuklar oyuna doymuyor

Yanınıza bir şişe su alın çocukların peşinde koştururken diliniz damağınıza yapışmasın

Orada küçük atıştırmalıklar çay kek vs satan küçük bir cafe alanı var aç kalacağız diye düşünmeyin

Ayrıca harika bir bowling alanı  var Ankara’da bowling oynanacak mekanlar arasında ilk sıraya geleceğine eminim…

macera adasi anneler

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim