Melez çocuklar

Annekaz
8 Temmuz 2016
1 Yorum

Aileye yabancı bir gelin ya da damat girip her şey yolunda giderse doğacak çocuk çocuk çok merak edilir, hele belli karakteristik fiziksel özellikler varsa. Saf ırkın kalmadığı hatta kendi ırkımızdan bile emin olamadığımızı söyleyebiliriz.

Artık dünya çok küçük ülkeler arası ilişkiler iyiye doğru gitmese de sınırlar artık o kadar kalın değil. Milletler arası evlilikler eskisinden çok daha yaygın bu da dünyayı güzelleştiren etkenlerden birisi, barış ve sevgi ortamında çok dilli yetişen çocuklar geleceğin planlayıcıları olabilirler geçenlerde bir video yayımlanmıştı bir kaç kişi ırk testine tabi tutuluyor ve genetik soy ağaçları çıkartılıyordu. Kendisini Alman, İrlandalı Kürt vs vs olarak gören kadın ve erkeklerden oluşan bir gruptu.

Kendisini Kürt olarak tanımlayan kadın önce Türklerden nefret ediyorum deyip özür dilerim Türk Hükümetinden şeklinde düzeltip Kürt olduğunu söylemişti. Yapılan testte Özbek Türkü çıkmıştı.. ve büyük bir şok yaşamıştı. Irkın bir önemi olmadığı sanıyorum daha güzel anlatılmaz. Biz güzelliklere bakalım işte karışık ırklardan meydana gelmiş çocuklar hepsi ayrı güzel hepsi ayrı umut dolu. Fotoğrafçı Naira Hovhannisyan bu çalışma ile kardeşliği ve umudu anlatmak istemiş bakalım kim hangi milletten :)

Bunu da seversin  Bebek kıyafetlerini ölümsüz hatıralara çevirin
Etiketler: , , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. desialarmci dedi ki:

    güzel yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim